Equip humà

L'agilitat de resposta, el rigor, la serietat i l'atenció personalitzada

L’assessorarem en tot moment en les decisions que millor s’adaptin al seu perfil empresarial o individual.

L’agilitat de resposta, el rigor, la serietat i l’atenció personalitzada són valors afegits que li oferim a les seves necessitats.

Conegui el nostre equip de professionals amb els que tractarà.

Les nostres instal·lacions

L'equip

Santi Casadó
Corredor / Gerència
santicasado@segurnou.com

Bruno Sancho
Corredor / Resp. Dto. Comercial
bruno@segurnou.com

Albert Maté
Corredor / ESTIVILL / Resp. Dto. Comercial
amate@segurnou.com

Encarna Marin
Resp. Dep. Administració
encarna@segurnou.com 

Marc Casadó
Adj. Dep. Administració
mcasado@segurnou.cat

Marga Martinez
Cartera i Resp. Dep.At. clients
marga@segurnou.com

Pilar Vidal
Dep.. At. Clients i Cartera
pilar@segurnou.com

Joana Garcia
Resp. Dep. Sinistres i Sinistres Diversos
joana@segurnou.com 

Silvia Martinez
Dep.Sinistres Autos
silvia@segurnou.com

Sandra Rodriguez
Resp. Dep. Producció
sandra@segurnou.com

Joan Sas
Resp Dep. Producció (ESTIVILL)
jsas@segurnou.com

Óscar Casadó
Adj. Dep. ProduccióComercial
oscar@segurnou.com